אודותינו

אודותינו

ארגון מזור מתמקד ביעוץ, הכוונה, ליווי ומתן מידע רפואי מקצועי. צוות הארגון מטפל בכל מקרה ברגישות, במסירות ובמקצועיות רבה. הצוות הוכשר ע"י הרב שמעון רגובי, מבכירי היועצים הרפואיים בישראל, מתוך הכרות עמוקה ורבת שנים עם מערכת הבריאות בארץ ובעולם, על מנת לתת את המידע המקצועי והמתאים ביותר עבור החולה.
ארגון מזור משלב טכנולוגיות חדשות למחקר ומידע רפואי ומעניק בנוסף גם תיאום וליווי כדי להקל על הקשיים הבירוקרטיים העומדים בפני החולה ומשפחתו

החזון

מזור

ארגון ״מזור״ יעניק לחולים ובני משפחותיהם יעוץ והכוונה רפואיים לכל פונה ללא תשלום.

מזור

שימת לב מיוחדת לשירות אנושי, הכלה ורגישות למצבו של החולה והסובבים אותו.

מזור

צוות ״מזור״ יתנו מענה בהתאמה אישית לצרכים וליכולות, להשגת טיפול רפואי מיטבי, המתקדם ביותר.

צוות ״מזור״ הכולל אנשי מקצוע, אשר מתמקדים ומתמקצעים בנושאי הרפואה השונים יתנו מענה ויעוץ מתקדם כל אחד בתחומו.

מזור

היעוץ וההכוונה הרפואיים יעשו בשילוב טכנולוגיות ושיטות מתקדמות בתחום המידענות הרפואית מהארץ ומהעולם.

אנו נלווה את הפונים בהתמודדות לאורך התהליך הרפואי.

ארגון ״מזור״ מוביל מהפכה בעולם היעוץ הרפואי, שתקים מערך למידה להכשרת דור העתיד של היועצים הרפואיים והתמחות בתחומים השונים.

אודות הרב רגובי

הרב שמעון רגובי, יליד ארה"ב, החל את דרכו המקצועית כיועץ רפואי כשהייעוץ הרפואי בישראל היה עדיין בראשית דרכו. הוא הציב בתחום סטנדרטים גבוהים מאד תוך שילוב של אנושיות ומקצועיות גם יחד. הרב רגובי החל לפעול באופן עצמאי לפני כשלושה עשורים. באותם ימים הגיש עזרה והכוונה לכל פונה, בתנאים טכניים לא פשוטים, תוך מסירות נפש ואמונה שעליו להשתמש בידע ובכישורים שניתנו לו על מנת לסייע לחולים. בהמשך דרכו חבר הרב רגובי לארגון "עזר מציון" שם הקים את המחלקה לייעוץ רפואי, שהפכה לשם דבר. בשנים אלו הרב רגובי הקים וניהל את אחת המחלקות הגדולות והנחשבות בתחום, הכשיר וניהל צוות מיומן, אשר טיפל בעשרות פניות ביום וגיבש תפיסת עולם ופעילות ייחודית השמה את המקצועיות, השירות והיושרה בראש סולם העדיפויות.

היום, הרב רגובי עומד בראש ארגון "מזור" ומטרתו להיות שליח להביא מזור לחולים רבים העומדים פעמים רבות בפני שוקת שבורה ברגעים הקשים של חייהם כאשר בן משפחה אהוב מצוי במצב רפואי מורכב. בדרכו הייחודית מסייע הרב רגובי לכל פונה, מאזין לבעיה הרפואית, משקלל את המגבלות של העומד מולו ובונה את דרך הפעולה הטובה ביותר. רופאים, פרופסורים, מנהלי מחלקות, מנתחים ומנהלי בתי חולים בארץ ובעולם רוחשים לו כבוד מיוחד ומתחברים ליכולת הניתוח שלו לכל מקרה רפואי.

דילוג לתוכן