כאן כדי לעזור.

אודות

ארגון מזור מתמקד ביעוץ, הכוונה, ליווי, ומתן מידע רפואי מקצועי, הצוות של הארגון מטפל בכל מקרה ברגישות, במסירות במקצועיות רבה.

הצוות הוכשר ע"י הרב שמעון רגובי  מתוך הכרות עמוקה ורבת שנים עם מערכת הבריאות בארץ ובעולם, על מנת לתת את המידע המקצועי והמתאים ביותר עבור החולה.

ארגון מזור מעניק יעוץ בהתאמה אישית לחולה, על פי מכלול הנתונים של החולה.

ארגון מזור משתמש בטכנולוגיות חדשניות על מנת לקבל את המידע המקצועי והעדכני ביותר.

מערך ליווי ותיאום התורים מקל על הקשיים הבירוקרטים הרבים בקביעת תורים במערכת הבריאות, וכן מלווה את החולה לאורך כל ההתמודדות ברגישות ובנחישות.

יעוץ רפואי 1

השירותים

הכוונה

לרופא המתאים על פי מכלול הנתונים של החולה ושקלול מגבלותיו - אם זה ניוד, תקציב, זמן או כל פרמטר מהותי אחר.

ליווי

תמיכה וסיוע לאורך כל הדרך, אם זה במתן עצה והסבר או בליווי טכני לרופא המומחה על מנת לסייע לחולה בקבלת החלטות.

מידע

עדכני ומקיף לפונה, אודות המחלה ודרכי הטיפול בה. הרב שמעון רגובי, עם הניסיון הרב שרכש, מומחה לאתר את המידע האמין והמקצועי ביותר עבור החולה.

התהליך

פניה

אחת מרכזות הפניות תקבל מכם את פרטי הפניה הרלוונטים שנשמרים כמובן בדיסקרטיות רבה

מסמכים רפואיים

רכזת הפניות תנחה אתכם איך לשלוח את המסמכים והחומרים הרלוונטים עבור פנייתכם.

העברה לבחינה מקצועית

פנייתכם בצירוף המסמכים הרלוונטים תועבר דרך תוכנה ייעודית לבחינה ע"י צוות מקצועי בראשות הרב שמעון רגובי ולקבלת החלטה לגבי פנייתכם.

תשובה

צוות המשרד ייתן לכם את התשובה בתוספת כל המידע הדרוש כולל כתובות וטלפונים על מנת ליישם את הייעוץ.

תאום או פגישה

אם יש צורך צוות המשרד יתאם עבורכם את התור לרופא או יסייע בכל בעיה ביוקרטית שתצוץ לכם, או לחילופין כשיש צורך צוות המשרד יקבע עבורכם פגישה עם הרב רגובי במשרדי הארגון.

פניות
0
מפגשי ייעוץ
0
בתי חולים בקשר
0
מרכזים
0

אודות הרב רגובי

הרב שמעון רגובי, יליד ארה"ב, החל את דרכו המקצועית כיועץ רפואי כשהייעוץ הרפואי היה עדיין בחיתוליו, הוא הציב בתחום סטנדרטים גבוהים מאד תוך שילוב  של אנושיות ומקצועיות גם יחד.

הוא החל לפעול באופן עצמאי לפני כשלושה עשורים, אז הגיש עזרה והכוונה לכל פונה, בתנאים טכניים לא פשוטים, תוך מסירות נפש ואמונה שעליו להשתמש בידע ובכישורים שניתנו לו על מנת לסייע לחולים.

בהמשך דרכו חבר הרב רגובי לארגון "עזר מציון"  שם הקים את המחלקה לייעוץ רפואי, שהפכה לשם דבר. בשנים אלו שימש הרב רגובי כראש המחלקה, ניהל צוות מיומן, טיפל בעשרות פניות ביום ועמל כל העת לפתח ולקדם את המחלקה בכל המישורים.

היום, הרב רגובי עומד בראש ארגון "מזור" ומטרתו להיות שליח להביא מזור. בדרכו הייחודית מסייע הרב רגובי לכל פונה, מאזין לבעיה הרפואית, משקלל את המגבלות של העומד מולו ובונה את דרך הפעולה הטובה ביותר.

רופאים, פרופסורים, מנהלי מחלקות, מנתחים ומנהלי בתי חולים בארץ ובעולם רוחשים לו כבוד מיוחד ומתחברים ליכולת הניתוח שלו לכל מקרה רפואי .

ייעוץ רפואי
הרב שמעון רגובי בפגישה עם פרופ’ הלמוט ברטאלנפי - נוירוכירוג נודע מבית החולים INI בהנובר, גרמניה

צור קשר

רוצים שנחזור אליכם?

השאירו פרטים וצוות המשרד ישמח לחזור אליכם בהקדם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן